Dlaczego powłoka ceramiczna na lakier to doskonałe rozwiązanie, na które warto się zdecydować?

Dlaczego powłoka ceramiczna na lakier to doskonałe rozwiązanie, na które warto się zdecydować?

Powłoka ceramiczna na lakier jest obecnie uznawana za najtrwalszą występującą na świecie formę ochrony lakieru i innych powierzchni.

Powłoka ceramiczna na lakier bije na głowę konkurencyjne formy ochrony lakieru dzięki jej twardości, gładkości i odporności na zużycie. Powłoka ceramiczna na lakier charakteryzuje się przezroczystością i niewidocznością. W rzeczywistości to warstwa o grubości maksymalnie 3 mikronów, co całkowicie odizoluje powłokę od niekorzystnego działania wszelkich czynników zewnętrznych takich jak uszkodzenia mechaniczne, rysy, kwaśne deszcze, promieniowanie UV, soki z drzew opadających na lakier, bądź sól drogowa. 

Za sprawą powłoki ceramicznej na lakier ograniczysz ryzyko pojawienia się zadrapań i odprysków, których konsekwencją byłoby wykonanie mniej lub bardziej kosztownych renowacji lakieru. Ponadto po poprawnej aplikacji trzech warstw naszym oczom ukaże się niesamowity efekt. Mowa o zaskakującym efekcie lustra bez względu na to czy poddajemy renowacji nowy samochód z salonu, czy wysłużone autko. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i zapoznania się z naszą ofertą. 

Dowiedz się więcej >