parallax background

O NAS

Auto Detailing w wydaniu PREMIUM

Doświadczenie. Pasja. Zaangażowanie. Dzięki tym cechom tworzymy prawdopodobnie najlepszy salon kosmetyki samochodowej w Olsztynie!

Należymy do czołówki firm auto detailing'owych w kraju!

Zabezpieczamy auta naszych klientów od 2012 roku! Stworzyliśmy pierwsze studio kosmetyki samochodowej w Olsztynie. Zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień. W 2019 roku zostaliśmy ekspertem roku marki Ceramic Pro - światowego lidera zabezpieczeń ceramicznych!

 
 

Należymy do czołówki firm auto detailing'owych w kraju!

Zabezpieczamy auta naszych klientów od 2012 roku! Stworzyliśmy pierwsze studio kosmetyki samochodowej w Olsztynie. Zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień. W 2019 roku zostaliśmy ekspertem roku marki Ceramic Pro - światowego lidera zabezpieczeń ceramicznych!

Bling Factory w liczbach


983

wypolerowanych aut

2211

zabezpieczeń lakieru

3278

zadowolonych klientów

300m2

powierzchnia studia

CO O NAS MÓWIĄ KLIENCI


 • Piotr Dorosz
  We wnętrzu mojego auta musi być idealnie czysto, ponieważ więcej chyba czasu spędzam w nim, niż w domu. Mogę powiedzieć, że wręcz w nim mieszkam – przyznaje Piotr Dorosz, prezes Grupy Kapitałowej Wenglorz. W serwisie Ferrari już nie raz usłyszał, że to jedyny w Polsce model marki, który robi rocznie 70 tys. km. Dlatego jego wnętrze, zwłaszcza skóry, muszą być zabezpieczone właściwym środkiem, by wyglądały perfekcyjnie – dodaje. Dbam o auto, ale z racji długich tras i częstych wyjazdów służbowych, nie ma możliwości, by z zewnątrz zawsze wyglądało perfekcyjnie. Pomiędzy lakierem, a brudem zabezpieczone jest więc warstwą ceramiki, która sprawia, że po umyciu znów wygląda perfekcyjnie. Z kolei newralgiczne miejsca, jak przedni zderzak, mam oklejone folią ochronną. W Bling Factory cenię sobie dokładność, no i usługę door to door. Auto jest odbierane o umówionej porze i też o umówionej porze podstawiane pod firmę. Oszczędza mi to dużo czasu. A posprzątanie wnętrza zawsze zlecam przed dłuższym wyjazdem służbowym. Ten mój porządek, to też i mój styl życia. Muszę go mieć zarówno w halach produkcyjnych, w księgowości, w domu, jak i w samochodzie. Przekłada się to potem na porządne relacje z otaczającymi cię ludźmi.
  Piotr Dorosz
  Ferrari FF
 • Rafał Tomasiak
  Pasja musi być piękna – Chcę, by moje auta wyglądały wręcz sterylnie, dlatego w tej kwestii nie idę na kompromisy i nie ulegam żadnym półśrodkom, tylko korzystam z najnowszej technologii. Widzę po wyglądzie moich samochodów, jak prezentują się po nałożeniu warstwy ceramicznej, a jak wyglądały przed. I to nie jest jakaś przereklamowana historia w stylu: wlej preparat do silnika, to będziesz miał ileś koni więcej. To, jak osadza się brud na lakierze z ceramiką i bez, to dwie różne bajki. Dbam o wygląd samochodów, bo on cieszy też i innych. Nawet kiedy nie mam czasu nimi jeździć, to sama świadomość, że czekają na mnie w garażu w stanie „jak nowy”, daje mi już to poczucie satysfakcji z posiadania ich. A przy youngtimerach jest to też jakieś spełnienie naszych młodzieńczych marzeń, że 20–25 lat temu podziwialiśmy te auta na plakatach, a dzisiaj, po tylu latach od zakończenia ich produkcji, możemy je mieć właśnie w stanie, który na każdej wystawie wzbudzałby zachwyt. Chyba też i o to chodzi w całej tej pasji do samochodów.
  Rafał Tomasiak
  Nissan GT-R Nismo
 • Dariusz Pindur
  Już sam wygląd Porsche 911 GT3 sprawia, że auto jest często fotografowane przez zapaleńców, odróżniających je od zwykłej 911-tki. Zdjęcia szybko trafiają do sieci na carspotting, więc nie muszę pamiętać gdzie zaparkowałem wóz :) – żartuje Darek Pindur z Giżycka. I dodaje już na poważnie: – Jeśli ktoś lubi swój samochód, może zafundować mu zabieg, który działa niczym SPA dla ciała. Kto nie próbował, ten nie wie, jakie możliwości daje nowa technologia zabezpieczeń lakieru stosowana przez Bling Factory. Owszem, położenie warstwy ceramicznej na lakier może nie jest tanie, ale opłaca się. Auto wygląda jakby było przygotowane na wystawę i jest bardziej wygodne w użytkowaniu – wystarczy szybkie mycie w myjni, krótka przejażdżka, hamowanie... i już. Jest jak nowe. Krople wody po myciu łączą się w kulki i staczają po lakierze nie pozostawiając żadnych smug czy plam. Mnie najbardziej jednak cieszy poziom wypielęgnowania wnętrza. Zaimpregnowane specjalnymi preparatami czyni je wiecznie młodym. Zawsze mam wrażenie, że wsiadam do nowego samochodu, który wyjechał prosto z salonu.
  Dariusz Pindur
  Porsche 911 GT3

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.