Powłoka na lakier to zawsze dobry wybór!

Powłoka na lakier to zawsze dobry wybór! 

Dziś przyjrzymy się sposobie nakładania powłoki ceramicznej na lakier i sprawdzimy w jaki sposób tego dokonać.

Powłoka na lakier to lekarstwo na cienki i nieodporny na zarysowania oraz negatywny wpływ warunków atmosferycznych lakier. Wykonanie usługi zagwarantuje zwiększenie trwałości i wytrzymałości, dzięki czemu możemy cieszyć się nienaganną kondycją naszego samochodu na dłużej. 

Nałożenie powłoki ceramicznej to czteroetapowy proces, który jest do opanowania dla każdego zainteresowanego. Rozpoczynamy od odróżnienia powłoki ceramicznej od wosku. Podstawową różnicą jest fakt, iż powłoka nie przykleja się do lakieru jak wosk, lecz z nim reaguje, tworząc rodzaj skorupy. To bardzo istotna różnica jeśli posiadamy nowe auto, gdyż do jego zabezpieczenia najlepiej nakładać folie jeszcze przed pierwszym wyjazdem na ulice. Na samym początku musimy usunąć lakier wszelkich substancji naturalnych i chemicznych. To prosty, ale pracochłonny proces. Po oględzinach i usunięciu wszelkich niechcianych substancji nakładamy ostatecznej powłoki, w wielu przypadkach wystarczy dokładnie przeczytać instrukcje by doskonale poradzić sobie z tym zadaniem. 

Nasi profesjonaliści gwarantują wykonanie powłoki na lakier. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym wachlarzem naszych usług, a w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, nasi fachowcy służą pomocą i poradą. 

Dowiedz się więcej >