Praktyczne folie ochronne na samochód

Wytrzymałe folie ochronne na samochód cieszą się dużym powodzeniem wśród właścicieli nowych lub bardzo drogich aut, dla których zarysowania i uszkodzenia lakieru stanowią poważny problem. Foliowanie jest bardzo dobrym zabezpieczeniem przede wszystkim przed uszkodzeniami mechanicznymi auta. Żeby spełniło swoją rolę, powinno być przeprowadzone umiejętnie. Charakterystycznym jest, że okleja się jedynie pewne części samochodu. Szczególnie narażone na urazy są przedni zderzak, maska, lusterka i błotniki. Folie ochronne na samochód położone w tych miejscach, o ile charakteryzują się odpowiednimi parametrami – stanowią wystarczającą ochronę.

Bardzo duże znaczenie ma sam proces oklejania auta. Osoby, które nie czują się pewnie w tym zakresie, a chcą, żeby lakier ich pojazdu wyglądał jak nowy przez długi czas mogą zainwestować w usługi profesjonalisty. W Olsztynie folie ochronne na samochód oferuje firma Bling Factory, która jest uważana za jednego z najlepszych specjalistów od auto detailingu. Skorzystanie z pomocy eksperta jest tym bardziej korzystne, że osoby takie będą w stanie doradzić Klientowi jaka folia będzie optymalna w jego przypadku.

Proces oklejania auta w Bling Factory przeprowadzany jest z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Przed zabiegiem samochód jest bardzo dokładnie myty, a z lakieru usuwane są najdrobniejsze zanieczyszczenia. Elementy, na których ma znaleźć się folia spryskiwane są specjalnym preparatem. Po nałożeniu folia jest ogrzewana i wygładzana, dzięki czemu staje się niewidoczna.

 

Dowiedz się więcej >

Na skróty: Auto Spa Olsztyn Polerowanie auta Powłoki ceramiczne Renowacja skóry samochodowej