Marzysz o pięknej, nieskazitelnie błyszczącej i w każdym calu gładkiej karoserii?

Marzysz o pięknej, nieskazitelnie błyszczącej i w każdym calu gładkiej karoserii? Jesteś świeżo upieczonym posiadaczem nowego samochodu? A może dbasz o swoją perełkę i chcesz ochronić ją na wszelkie sposoby przed uszkodzeniami. 

Skorzystaj z jednej w usług autodetailingu, jeśli dotychczasowe wizyty na zwykłej myjni nie przynoszą wymarzonego efektu końcowego i ciesz się doskonałym wyglądem karoserii Twoich czterech kółek! 

Powłoki ceramiczne to alternatywny sposób, zyskujący swoją (w zupełności uzasadnioną i zasłużoną) popularność wśród miłośników motoryzacji na całym świecie.

Tego typu powłoki ceramiczne potrzebują odpowiedniej i systematycznej pielęgnacji, by trwale zachowały efektywny połyk i głębie koloru. Powłoka ceramiczna na karoserii stanowi trwałą warstwę zabezpieczającą, jaka utrzymuje się przez kilka miesięcy. 

Nowoczesna technologia i doświadczenie profesjonalistów gwarantuje doskonale opracowaną formułę pasującą do powierzchni o różnym stopniu twardości. Wykonując powłokę ceramiczną nie musisz obawiać się również o gromadzenie nadmiaru wody oraz zanieczyszczeń, dzięki czemu pieniądze wcześniej przeznaczane na renowacje lakieru, możesz zainwestować w bardziej produktywny sposób. 

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz bezpośredniego. 

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami, jakie znajdują się w naszej ofercie. 

Dowiedz się więcej >

 

Na skróty: detailing Olsztyn