W jaki sposób dokonać odpowiedniej korekty lakieru?

Wyobraź sobie to uczucie, kiedy odbierasz nowe auto z salonu! Jaki masz wtedy nastrój? Może potrafisz przywołać go z pamięci, bo już tego doświadczałeś? Jeśli nie, to pomyśl o poczuciu ogromnej satysfakcji, połączonej z radością i spełnieniem. Odbierasz właśnie piękne cacko, które napawa Cię dumą i sprawia, że czujesz się dobrze. Czy wiesz, że takie uczucia możesz obudzić w sobie bez konieczności kupowania nowego samochodu? Istnieje sposób na to, abyś patrząc na swoje auto poczuł zachwyt i dumę. Jest nim korekta lakieru!

Korekta lakieru z pozoru wydaje się trudnym zabiegiem. Jest tak tylko wtedy, jeżeli podejmuje się jej amator lub osoba z małym doświadczeniem. Należy pamiętać, że podczas tego zabiegu walczymy o jakość i kondycję karoserii w naszym aucie. W Bling Factory mamy tylko najlepszych specjalistów, którzy sprawią, że wyjedziesz od nas z niespotykanym dotąd efektem „wow”.

Jak przeprowadzamy korektę lakieru w Bling Factory?

Lakier każdego samochodu da się wyprowadzić niemal na lustro. Nie przeszkadza w tym nawet nadgryzienie czasem ani zmatowanie lakieru. Niestety, jeśli nieodpowiednio zabierzemy się do zadania lub powierzymy je niedoświadczonej osobie, możliwe jest wykonanie korekty lakieru w spółce z niewyobrażalną ilością niepożądanych mikrorys. Jeśli jednak zdecydujemy się na korektę lakieru pod okiem najlepszych profesjonalistów, którzy użyją wysokiej jakości narzędzi i preparatów, efekt końcowy przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania.

Proces rozpoczynamy od dokładnego opłukania pojazdu z piachu i brudu, jaki mógł przykleić się do lakieru. Wówczas nakładamy pianę aktywną i kolistymi ruchami myjemy całe auto. Oczywiście wykonujemy ten etap przy użyciu miękkiej gąbki. Najlepiej sprawdza się do tego profesjonalna gąbka polerska. Następnie przechodzimy do zdjęcia z pojazdu asfaltu, smoły i wszelkich pozostałych zabrudzeń, których dotąd nie udało się zniwelować. Najłatwiej dokonamy tego przy użyciu specjalistycznej gąbki do glinkowania. Wszelkie plastikowe elementy zaklejamy taśmą lakierniczą i przechodzimy do lakierowania.

Co da Ci korekta lakieru?

Korekta lakieru pozwoli Ci cieszyć się pięknym autem, którego karoseria pozbawiona jest zarysowań i otarć. Jego wygląd obudzi w Tobie poczucie obcowania z samochodem prosto z salonu. Na dodatek głęboki i intensywny kolor lakieru sprawi, że ogarnie Cię zachwyt, a chęć pochwalenia się „nowym” starym cackiem przyjdzie szybciej, niż to sobie wyobrażasz.

Lista korzyści jest długa. Więcej przeczytasz o nich zaglądając do artykułu poświęconego korekcie lakieru lub do naszej oferty. Dla nas liczy się Twoje zadowolenie, a to możemy Ci zagwarantować. Z Bling Factory wyjedziesz z poczuciem ogromnej satysfakcji.

Pomyśl o zabezpieczeniu karoserii

Zabieg korekty lakieru przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania, jednak sam dobrze wiesz, jak łatwo o ponowne uszkodzenie. Aby cieszyć się pięknym autem przez długi czas, musisz być niezwykle ostrożny, a i tak czasami drogowe „nieprzyjemności” same Cię spotykają. Zatłoczone parkingi, piasek na drogach, brud, błoto i inni nieuważni kierowcy – kojarzysz to? Jasne, że tak – każdy z nas to zna.

Aby Twoje zadowolenie z pięknego samochodu nie minęło, podobnie jak Twój spokój o kondycję jego karoserii, zabezpiecz lakier! W Bling Factory sprawimy, że Twoje auto będzie odporne na bardzo wiele czynników. Sprawdź ofertę na powłokę ceramiczną Ceramic Pro, a także na folię ochronną XPEL. Są to niezawodne i długotrwałe sposoby na zabezpieczenie karoserii, dzięki którym Twoje auto będzie miało zbroję nie do zdarcia, a Ty przez lata będziesz cieszyć się pięknym, lśniącym i pozbawionym skaz lakierem.

Dowiedz się więcej >

Na skróty: Auto Spa Olsztyn 

Wróć do auto detailing Olsztyn