Na czym polega korekta lakieru i jak się do niej przygotować, by finalny efekt zadowolił nasze oczekiwania, a sam proces nie był zbyt pracochłonny?

Na czym polega korekta lakieru i jak się do niej przygotować, by finalny efekt zadowolił nasze oczekiwania, a sam proces nie był zbyt pracochłonny?

Przed podjęciem decyzji o zdecydowaniu się na zastosowanie korekty lakieru należy wziąć pod uwagę fakt, iż polerowanie lakieru stanowi jeden z najbardziej czasochłonnych i szczegółowych procesów, jakie obecnie znajdują się w ofercie auto detailingu. Korekta lakieru wiąże się bowiem ze zwróceniem uwagi na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Jeśli zdecydujesz się na korektę lakieru w naszym salonie, w cenie otrzymasz również odświeżenie lamp, chromów i rur wydechowych. Efekt po polerowaniu przez naszych fachowców usatysfakcjonuje Cię przez dłuższy czas. 

Warto w korektę lakieru zainwestować nieco więcej pieniędzy i powierzyć je doświadczonym i rzetelnym fachowcom. Gwarantujemy wysoką precyzję i nienaganną staranność. Ponadto w pierwszej kolejności stawiany na bezpieczeństwo i ochronę samochodu. Zajmujemy się wykonaniem każdego poszczególnego etapu odnowy lakieru, poprzez mycie, przez deironizacje i dekontaminacje, wysuszenie auta, oględziny pojazdu, pomiaru grubości lakieru po sfinalizowanie korekty lakieru. 

Zwracamy uwagę na jakość lakieru i bierzemy pod uwagę wszelkie parametry. Naszym priorytetem jest sprostanie potrzebom i wymaganiom nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Nie boimy się wyzwań, dlatego jeśli jesteś zainteresowany korektą samochodu – zgłoś się do nas, a na pewno się dogadamy i podejmiemy odpowiednie kroki! 

Dowiedz się więcej >

Na skróty: Auto Spa Olsztyn