Polerowanie samochodu – jak to wygląda?

Polerowanie lakieru

Uszkodziłeś lakier swojego samochodu podczas feralnego parkowania? A może pojawiło się na nim kilka rys w „niewyjaśnionych” okolicznościach? Dobrze by było coś z tym zrobić. A może by dołożyć do tego jeszcze obłędny wygląd i piękny, intensywny kolor oraz niemal lustrzany połysk? Jest na to sposób! To jednak wymaga profesjonalnego podejścia i fachowej wiedzy. Wtedy efekt końcowy może przejść Twoje najśmielsze oczekiwania. Mowa oczywiście o polerowaniu i korekcie lakieru.

Polerowanie i korekta lakieru to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów, jaki można zastosować na lakierze samochodowym. Nawet najbardziej zniszczona i wyblakła karoseria może odzyskać blask i wygląd, jakby auto przed chwilą opuściło salon. Dodatkowo, a może przede wszystkim, znikną wszelkie zarysowania, otarcia i wgniecenia, które pojawiły się na karoserii podczas codziennego używania pojazdu. Po takim zabiegu można też pokusić się o zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną lub folią XPEL, aby oszałamiający efekt utrzymał się przez wiele lat.

Jak odbywa się polerowanie samochodu?

Polerowanie samochodu zawsze rozpoczynamy od kombinacji mocno ściernej, która poradzi sobie z głębokimi uszkodzeniami lakieru. Trzeba być przy tym jednocześnie bardzo drobiazgowym, ale i niezwykle ostrożnym. Warto zatem przed zabiegiem dokonać szczegółowych oględzin samochodu, a przy samym procesie stosować nowoczesne urządzenia, które w fachowych rękach przyniosą oczekiwany efekt.

Końcowym etapem polerowania samochodu jest nabłyszczenie lakieru zamachowego, tak by nabrał niesamowitego blasku, a jego kolor był intensywny i głęboki. Warto też wiedzieć, iż taka korekta stosowana jest też przed aplikowaniem powłoki ceramicznej, która zabezpiecza lakier na wiele lat.

Polerowanie samochodu? Zaufaj fachowcom!

Proces korekty lakieru i polerowania jest niezwykle wymagający, dlatego powinny wykonywać go osoby z dużym doświadczeniem i umiejętnościami. Nie warto robić tego na własną rękę ani zostawiać niczego amatorom, gdyż może skończyć się to trwałym uszkodzeniem lakieru. Jeśli chcesz, aby Twoje auto było bezpieczne, a efekt taki, jak sobie wymarzyłeś, to powierz polerowanie samochodu profesjonalistom. Dzięki temu będziesz spokojny o najwyższą jakość przeprowadzonego zabiegu.

Dlaczego Bling Factory?

W Bling Factory mamy niezawodną ekipę doświadczonych fachowców, którzy specjalizują się w tego typu pracach. Do wykonywanych zabiegów używamy nowoczesnych narzędzi. I najwyższej jakości sprzętu! Jesteśmy też bardzo drobiazgowi – możesz być pewien, że zadbamy o każdy, nawet najmniejszy, element Twojego auta, łącznie ze wszystkimi zakamarkami oraz elementami plastikowymi, takimi jak klosze lamp.

Cały proces polerowania samochodu trwać będzie około dwóch dni, ale możesz być pewien, że karoseria Twojego pojazdu:

  • Odzyska głęboki i intensywny kolor.
  • Będzie pozbawiona wszelkich niedoskonałości, które nie dotarły do warstwy podkładu.
  • Nabierze niewyobrażalnego blasku.
  • Polerowanie samochodu podniesie wartość Twojego samochodu.
  • Utrzyma swój perfekcyjny wygląd przez lata.

Na korektę lakieru i zabezpieczenie karoserii umówisz się pod numerem 668 685 446. Zapraszamy!