Jesteś miłośnikiem czterech kółek? Lubisz blask i doskonały lakier spoczywający na Twojej karoserii?

Jesteś miłośnikiem czterech kółek? Lubisz blask i doskonały lakier spoczywający na Twojej karoserii? Auto detailing, to nowy, wchodzący na nowoczesny rynek proces za sprawą którego, zaoszczędzić pokaźną sumę pieniędzy na cykliczne czynności renowacyjne Twojego pojazdu. Za sprawą oferowanej przez nas usługi, masz możliwość skorzystania z niezawodnego zabiegu, jaki trwale ochroni karoserię Twojego samochodu przed zniszczeniem. W skład prężnie rozwijającego się zespołu wchodzą fachowcy z ogromnym doświadczeniem i pasją. 

W zakres etapów auto detailing Olsztyn wchodzi przede wszystkim wstępne mycie auta, płynem o neutralnym pH. Następnie przechodzimy do oczyszczania nadkoli, czyszczenia kół oraz ręcznego mycia współcześnie znaną metodą pod nazwą “dwóch wiader”. Auto detailing Olsztyn nie należy do długotrwałych procesów, a efekt końcowy utrzymuje się jeszcze długi czas po zabiegu. 

W kolejnym etapie, przechodzimy do dekontaminacji lakieru poprzez glinkowanie, suszenie auta oraz zabezpieczenie plastików i opon. Od dziś nie musisz obawiać się już o wygląd swojego auta. Powierz odpowiedzialne zadanie najbardziej rzetelnej firmie na rynku i ciesz się sprawnością swojego pojazdu. Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, czy osobą prywatną! Wystarczy skontaktować się z nami, a na pewno doszukamy się dla Ciebie wyjątkowej oferty. 

Zachęcamy również do zapoznania się z szerokim wachlarzem możliwości firmy. 

Dowiedz się więcej >

Na skróty: Auto Spa Olsztyn Polerowanie auta Powłoki ceramiczne Renowacja skóry samochodowej