Jesteś fanem motoryzacji? Dbasz o wygląd pojazdu, jakim przemierzasz codzienne trasy?

Type R

Jeśli jesteś fanem motoryzacji lub po prostu lubisz estetyczny wygląd, to na pewno dbasz o wygląd swojego auta. Gdy przemierzasz długie trasy, nie ma czasu na myjnię, nie mówiąc już o dokładnym czyszczeniu całego auta. W Bling Factory możemy rozwiązać oba twoje problemy.

Samoczyszcząca powłoka ceramiczna

Powłoka Ceramic Pro pomoże ci utrzymać świetny wygląd oraz czystość auta nawet w czasie najdłuższych wypraw. Przede wszystkim jest dużo twardsza niż twój fabryczny lakier. Dzięki temu nie ima się jej piasek spod kół czy kamyczki. Możesz zapomnieć o odpryskach czy drobnych rysach.

Zakurzone auto i ptasie odchody na lakierze również mogą odejść w niepamięć. Dzięki efektowi samooczyszczenia utrzymanie auta w czystości jest dużo łatwiejsze. Na niezwykle śliskiej powierzchni nie osadzi się pył czy brud z klocków hamulcowych. W uproszczeniu – nie ma czego się złapać. Mocniejsze zabrudzenia, jak krople smoły czy ptasie odchody, odejdą od powłoki ceramicznej w czasie zwykłego mycia. Koniec szorowania czy maltretowania lakieru myjką ciśnieniową.

Efektem ubocznym tej śliskiej powierzchni Ceramic Pro jest niesamowity wygląd. Auto pięknie lśni, jak świeżo odebrane z salonu. Aż chce się do niego wracać!

Door to Door dla twojej wygody

W ferworze codziennych obowiązków nie masz czasu zająć się autem. Może właśnie zjechałeś z długiej trasy i wolisz spędzać czas z rodziną, zamiast zająć się oczyszczeniem samochodu z pozostałości po podróży. Rozwiązaniem dla ciebie jest usługa door to door. Odbierzemy od ciebie twoje auto, następnie wykonamy wszystkie ustalone wcześniej usługi i odstawimy samochód z powrotem pod twoje drzwi. Ty możesz poświęcić swój czas na co tylko chcesz, a my wyczyścimy twój bolid.

Usługa jest w pełni bezpieczna. Nasz obiekt jest monitorowany całą dobę oraz ogrodzony. Delikatniejsze auta zabierzemy lawetą, żeby na pewno były bezpieczne po drodze.