Lakier samochodowy a warunki atmosferyczne

Zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób ochronić swój pojazd przed szkodliwymi efektami jego codziennej ekspozycji na działanie pogody oraz promieni UV? Pomyśl o powłoce ceramicznej lub foliach ochronnych!

Możesz raz na zawsze uporać się z wypłowiałym lakierem czy rysami i zdecydować się na oddanie swojego pojazdu w ręce najlepszych fachowców na krajowym rynku usług.

Lakier odporny na zadrapania

Powłoka ceramiczna na lakier zagwarantuje przede wszystkim satysfakcjonującą ochronę lakieru, nada blask i doskonały wygląd, co zwiększy potencjalną wartość auta. Jak to działa? Lakier Twojego auta narażony jest na negatywne skutki gradu, mocnych opadów deszczu, spadających z drzew szyszek i gałęzi, a także działanie promieni UV. Powłoka ceramiczna to dodatkowa, całkowicie bezbarwna, warstwa lakieru na karoserii Twojego auta.

Ceramika nie tylko chroni lakier, ale także nadaje mu ekstremalną szklistość i blask. Wykorzystujemy najnowszą nanotechnologię, dzięki której warstwy powłoki na stałe wiążą się z lakierem tworząc dodatkowy pancerz ochronny. Pracujemy tylko na sprawdzonych preparatach, dzięki czemu nasza powłoka ceramiczna osiąga twardość 9H.

Folie ochronne skrojone na miarę

Folia ochronna to równie dobry sposób zabezpieczenia lakieru samochodowego. Z tą różnicą, że folie nakłada się na karoserię i w każdym momencie można ją zdjąć. Nie ma jednak takiej potrzeby! Wykorzystywane w naszym studiu folie Xpel posiadają dożywotnią gwarancję. Folie wycinamy na ploterze, więc nie ma konieczności rozkładania karoserii. Nie ma też ryzyka uszkodzenia lakieru podczas przycinania folii na aucie, ponieważ tego nie robimy. Nasze folie ochronne są skrojone na miarę Twojego auta.

Folie ochronne posiadają właściwości samoregeneracji. Wystarczy odrobina ciepła (np. promieni słonecznych) i ewentualne małe rysy i zagłębienia zostaną zniwelowane. Tak zabezpieczone auto nie musi obawiać się ptasich odchodów, odpryskujących kamieni spod kół, gradu czy też nieoczekiwanej wichury.

Doświadczenie w zabezpieczaniu lakieru

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dbamy o każdy detal, chroniąc plastikowe elementy i dokładnie sprawdzając najbardziej newralgiczne elementy karoserii auta. Ceramiczna powłoka i folia ochronna wykonana w naszej firmie to pewność wieloletniej przydatności i doskonałego wyglądu naszej karoserii, podkreślające największe atuty obecnego samochodu. Oczywiście nie musisz wierzyć nam na słowo – przyjdź i sprawdź sam!

Nasi fachowcy to doskonale przygotowany zespół specjalistów, zarówno pod względem merytoryki, jak i umiejętności.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą, a w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, służymy pomocą.