Folie ochronne to metoda, na której zastosowanie coraz częściej decyduje się grono konsumentów powierzających nam wykonanie renowacji ich pojazdu.

Folie ochronne

Kupiłeś niedawno nowy samochód i wciąż nie możesz się na niego napatrzeć? Jest przecież taki błyszczący i pachnący nowością. Wiesz, że nic nie trwa wiecznie, prawda? Możesz być odpowiedzialnym kierowcą, ale pech może przytrafić się każdemu. W ulicznych korkach, na sklepowych parkingach czy nawet podczas zwykłej jazdy Twoje auto nieustannie narażone jest na uszkodzenie. Lakier nowych pojazdów jest bardzo cienki, więc pojawienie się pierwszych rys i otarć to tylko kwestia czasu. W odpowiedzi na te problemy, coraz więcej kierowców postanawia działać przed szkodą i decyduje się na różne formy zabezpieczenia karoserii. Bardzo dużą popularność zyskuje oklejenie auta folią ochronną.

Folia ochronna to bardzo skuteczna forma zabezpieczenia lakieru

Coraz większa liczba klientów wykonujących korektę lakieru w Bling Factory pyta nas o najlepszą formę jego zabezpieczenia. W naszym salonie doradzamy dwie opcje. Pierwszą jest powłoka ceramiczna Ceramic Pro, natomiast druga to folia ochronna XPEL. Stanowi ona pewnego rodzaju zbroję, która chroni karoserię auta przed bardzo wieloma zagrożeniami uszkodzenia.

Folia ochronna XPEL ma doskonałą specyfikację, dzięki czemu możesz być pewny, że Twoje auto jest dobrze zabezpieczone. Gruba, ponad 200 mikronowa powłoka stanowi barierę nie do zdarcia dla wielu niebezpieczeństw grożących karoserii. Folia XPEL jest w stanie uchronić lakier przed zarysowaniami i otarciami, a także brudem, szkodliwą chemią oraz czynnikami atmosferycznymi. Ponadto posiada zdolność samoregeneracji, co zapewni Ci spokój na lata.

Folia ochronna to niewidzialna zbroja

Folia XPEL ma jeszcze jedną bardzo istotną właściwość – jest w 100% niewidoczna. To powoduje, że inni widzą tylko Twój nieskazitelny lakier, zwłaszcza jeśli przed położeniem folii wykonasz korektę lakieru i polerowanie auta. Tobie pozostaje cieszyć się piękną karoserią i pytaniami „Jak udało Ci się utrzymać taki stan lakieru przez lata?”.

Folia XPEL pasuje do niemal każdego auta, a jej elementy wycinane są na ploterze. To sprawia, że podczas aplikacji samochód jest w 100% bezpieczny i nie wymaga rozłożenia na pojedyncze części. W bazie XPEL znajduje się ponad 100 000 elementów. W połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem stanowi to gwarancję idealnego dopasowania folii do prawie wszystkich modeli aut.

Folia XPEL i jej zalety

Do największych zalet, jakimi odznacza się folia XPEL, zalicza się nie tylko jej trwałość, ale również krótki czas, w jakim Twoje auto zyskuje tę wyjątkową ochronę. Zazwyczaj montaż folii XPEL trwa około 3 dni. Jest to zatem nie tylko skuteczny sposób na zabezpieczenie lakieru samochodowego, ale przy okazji jest on również niezwykle szybki w realizacji. Dzięki temu zaledwie po kilku dniach możesz cieszyć się swoją nową powłoką ochronną na lakier, która zapewni karoserii Twojego auta piękny wygląd przez wiele lat!

Podsumowując, folia XPEL zapewnia:

  • skuteczne zabezpieczenie przed odpryskami i zarysowaniem lakieru
  • precyzyjne pokrycie samochodu za sprawą wykorzystania ploterów i nowoczesnego oprogramowania do wycinania folii
  • długoletnią ochronę karoserii samochodu
  • samoregenerację folii – rysy znikają pod wpływem ciepła
  • łatwą i szybką aplikację niewymagającą rozmontowania elementów auta
  • możliwość ochrony wybranych części karoserii

To jednak nie wszystko! Pokrycie samochodu folią XPEL jest procesem całkowicie odwracalnym, czego nie można powiedzieć o innych sposobach ochrony lakieru!

Profesjonalne nałożenie folii ochronnej w wielu wariantach

W Bling Factory nasi specjaliści zadbają o Twoje auto i zabezpieczą je z najwyższą skutecznością. Do wyboru mamy kilka pakietów. Folię XPEL możemy położyć zarówno na pojedyncze elementy, takie jak próg załadunkowy czy klamki, jak i front pojazdu czy całą karoserię. Sam zdecydujesz, który pakiet jest dla Ciebie najlepszy. Możesz też połączyć zabezpieczenie folią ochronną i powłoką Ceramic Pro. Więcej informacji o różnych opcjach znajdziesz w naszej ofercie.

Specjaliści w Bling Factory mają bardzo duże doświadczenie i ogromne umiejętności.  Efekty naszej pracy możesz zobaczyć w zakładce „Realizacje”. Zaufały nam już setki klientów, którzy do dziś cieszą się pięknym i pozbawionym skaz lakierem na swoich samochodach. Dołącz do nich i Ty! Zapoznaj się z naszą ofertą i zabezpiecz swoje auto na lata!

Dowiedz się więcej >

Na skróty: Auto Spa Olsztyn