Dlaczego warto wybrać Ceramic Pro?

Po nałożeniu powłoki Ceramic Pro lakier twojego auta zyska połysk i głębię kolorów, której nie osiągniesz w żaden inny sposób. Powłoka będzie chroniła samochód zarówno na zewnątrz, jak i w środku przez długie lata, zwiększając wartość pojazdu. Ochrona przed zabrudzeniami i promieniami słońca jest szczególnie ważna przy naszej nieprzewidywalnej pogodzie.

Gładka powierzchnia Ceramic Pro nie pozwala na przywieranie brudu, pyłu i innych zanieczyszczeń do lakieru, felg i powierzchni szklanych na twoim samochodzie. Mycie samochodu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wszelkie zarysowania występujące na powłoce Ceramic Pro można naprawić za pomocą lekkiego polerowania, co nie osłabi integralności oryginalnej przezroczystej powłoki. Dzięki ochronie przed promieniami UV, oryginalny lakier nie blaknie i nie starzeje się.

Cząsteczki powłoki Ceramic Pro wypełniają najmniejsze pory w bezbarwnym lakierze, dzięki czemu powierzchnia samochodu jest błyszcząca, gładka i hydrofobowa. Ceramic Pro obniża napięcie powierzchniowe wody, zapobiegając przywieraniu zanieczyszczeń środowiskowych, takich jak: ptasie odchody, robaki, brud, pył i smoła. Woda z łatwością usuwa brud z powierzchni, ściągając go ze sobą z powierzchni lakieru. Nazywamy to efektem samoczyszczenia.

Co można pokryć powłoką ceramiczną?

Powłoki Ceramic Pro można używać nie tylko na lakierze auta. Pokryć można również powierzchnie wewnętrzne twojego samochodu, takie jak siedzenia, deska rozdzielcza, panele drzwi, wszelkie elementy ozdobne itp. Powłoki Ceramic Pro do wnętrza pojazdu pomagają chronić je przed promieniami UV, odbarwieniami, starzeniem się i – co najważniejsze – rozlaniem cieczy. Powłoka na kołach pomaga zmniejszyć zabrudzenie i zapewnia doskonały efekt samoczyszczenia.

Ceramic Pro jest jak dodatkowy, dużo twardszy lakier bezbarwny

Pomyśl o powłoce ceramicznej jak o kolejnej warstwie twardszego i mocniejszego bezbarwnego lakieru, położonej na lakierze twojego pojazdu. Dodatkowa ochrona znacząco wydłuża żywotność lakieru. Standardowy lakier ma twardość między 2H a 4H. Po utwardzeniu Ceramic Pro ma twardość 9H.

Ponadto, jeśli zarysujesz powłokę ceramiczną, możesz ją wypolerować bez dotykania faktycznego lakieru bezbarwnego. Wszyscy wiemy, że o ile grubość lakieru jest wystarczająca, można go polerować.

Korzyści z ochrony

Po utwardzeniu powłoki, Ceramic Pro stanie się trwałą, sztywną, a jednocześnie elastyczną osłoną ze szkła, która zapewnia ochronę przed drobnymi zarysowaniami, warunkami atmosferycznymi, zanieczyszczeniami, wczesnym utlenianiem i starzeniem. Ceramic Pro oferuje również poziom ochrony przed promieniowaniem UV, którego nie można znaleźć w innych powłokach. Ceramic Pro na kołach pomaga zmniejszyć zapylenie hamulców, zapewniając ich dłuższą czystość.

Ceramic Pro do twojego wnętrza tworzy barierę hydrofobową, która oddziela chroniony obiekt od wszelkich rozlanych na nim płynów. Dzięki temu wszelkie wycieki można łatwo zetrzeć bez pozostawiania plam.

Jak Ceramic Pro wypada na tle innych powłok dostępnych na rynku?

Ceramic Pro różni się od praktycznie każdej innej powłoki na rynku, ponieważ został przetestowany pod kątem twardości przez SGS. Jej wyjątkowość polega na wielowarstwowości powłoki 9H. Oznacza to, że warstwę ochronną można układać jedna na drugiej, zapewniając znacznie grubszą, trwalszą i wytrzymalszą ochronę niż jakakolwiek inna powłoka dostępna na rynku.

9H zawiera także około 70% krzemionki. Krzemionka jest ciałem stałym, które pozostaje na powierzchni pojazdu po utwardzeniu powłoki i odparowaniu wszystkich rozpuszczalników. Inne powłoki na rynku zawierają jej tylko około 30%. Oznacza to, że po nałożeniu każdej warstwy 9H na powierzchni pozostaje o 40% więcej produktu, co oznacza o 40% lepszą ochronę.

Czy Ceramic Pro musi nakładać profesjonalista?

Ponieważ Ceramic Pro jest powłoką trwałą najlepiej, aby nakładali ją certyfikowani profesjonaliści przeszkoleni i doświadczeni w stosowaniu takich preparatów. Zapewnia to prawidłowe nałożenie powłoki i gwarantuje długowieczność oraz dobry wygląd. Biorąc pod uwagę trwałość Ceramic Pro 9H, ponowne nakładanie nie jest czymś, o co trzeba się martwić, tak jak w przypadku tradycyjnych wosków lub powłok. Aplikacja Ceramic Pro może odbywać się warstwami. Poziom ochrony oraz okres gwarancji wzrasta wraz z ich ilością. Również koszt jest uzależniony od liczby nałożonych powłok.