Auto Detailing – co to jest?

Czym jest autodetailing Czym jest autodetailing?

Nie bez powodu na piękne i zadbane samochody mówi się, że wyglądają „jak z salonu”. Nowe auta są idealnym punktem odniesienia z uwagi na swój perfekcyjny wygląd. Nie jest to jednak zasługa tego, że są po prostu nowe. Aby osiągnąć taki efekt, nad samochodem pracuje sztab ludzi, dzięki którym pojazd idealnie się prezentuje. Jeśli zastanawiacie się — czym jest auto detailing i jakie usługi się do niego zaliczają — koniecznie czytajcie do końca!

Podczas codziennej jazdy Twój samochód często się brudzi. Wizyty na myjni pozwalają osiągnąć złudzenie zadowalającego efektu. Trwa on jednak tylko chwilę, bo mycie auta to działanie powierzchowne. Aby osiągnąć idealny wygląd, warto zadbać o każdy szczegół. Do tego dochodzą takie zabiegi jak: konserwacja, korekta lakieru, polerowanie czy nawet zadbanie o wnętrze i elementy pod maską samochodu. Rozwiązaniem jest auto detailing!

Auto Detailing – co to jest i jakie usługi się do niego zaliczają?

SPA dla samochodu – to nie jest po prostu mycie!

To nie jest zwykłe mycie auta! Ten wieloetapowy proces, zarówno oczyszcza, jak i pielęgnuje powierzchnie samochodu. Podczas wykonywania usługi SPA najważniejsza jest dbałość o każdy szczegół oraz używanie najlepszej jakości kosmetyków. Narzędzia oraz preparaty muszą być bezpieczne i certyfikowane, aby Twoje auto było czyste, lśniące, ale także dobrze zabezpieczone przed kolejnymi zabrudzeniami. Nie należy pomijać żadnego, nawet najmniejszego, elementu samochodu. Każdy z nich powinien być potraktowany z należytą starannością, aby efekt, jaki da Auto Detailing był oszałamiający i trwał bardzo długo.

mycie samochodu w auto spa w olsztynie

Korekta lakieru i polerowaniezapomnij o zarysowaniach na karoserii swojego samochodu!

Tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa, która kończy się spektakularnie. Polerowanie lakieru rozpoczyna się od kombinacji mocno ściernej, a kończy na nabłyszczaniu. Proces ten potrafi usunąć nawet głębokie uszkodzenia lakieru. Ponadto samochód uzyskuje blask jak z salonu, a kolor staje się niesamowicie głęboki. Dzięki temu pojazd zyskuje na wartości i prezentuje się fantastycznie – lakier jest bez skaz!

Korekta lakieru i polerowanie to proces bardzo czasochłonny i wymagający dużego profesjonalizmu element Auto Detailingu. Nie radzimy robić tego samemu ani zlecać tego zadania amatorom! Tylko doświadczony specjalista sprawi, że korekta lakieru będzie bezpieczna, oszałamiająca, a jej efekt będzie wieloletni.

Detailing wnętrzbo liczy się co samochód ma w środku!

Auto Detailing — co to jest? To nie tylko dbanie o lakier samochodu. Jego wnętrze też jest ważne. W końcu to Twoje królestwo. Detailing wnętrz polega na bardzo dokładnym wyczyszczeniu wszystkich elementów ze środka pojazdu najwyższej jakości kosmetykami i narzędziami. Warto być przy tym skrupulatnym i odpowiedzialnym. W tym tkwi różnica między detailingiem wnętrz a zwykłym sprzątaniem. Po takim procesie auto w środku wygląda jak nowe!

Detailing wnętrz to również zabezpieczenie powierzchni, aby dłużej pozostały świeże i były odporne na przypadkowe zabrudzenia. Po takim zabiegu rozlana kawa nie będzie stanowiła problemu. Należy pamiętać, że preparaty należy dobierać indywidualnie. Każda powierzchnia wymaga innego traktowania. Szczególną uwagę należy poświęcić tapicerce skórzanej!

czyszczenie skóry samochodowej w olsztynie

Dry ice detailingco musisz o nim wiedzieć?

Na koniec warto powiedzieć o dry ice detailingu. Dzięki niemu można za pomocą suchego lodu wyczyścić wszystko, co znajduje się pod maską twojego samochodu. Jest to proces bezwodny i w pełni bezpieczny. Po jego wykonaniu nasz silnik zostaje oczyszczony z kurzu i zbędnego smaru i cieszy oko pięknym wyglądem. Ponadto dry ice detailing dezynfekuje kanały wentylacji i doczyszcza wszelkie zakamarki.

Auto Detailing samochodowy – profesjonaliści zrobią to najlepiej!

Pamiętaj, że najlepszy efekt osiągniesz, jeśli zaufasz profesjonalistom. Przeprowadzenie tak skomplikowanych zabiegów wymaga precyzji i wprawy. Nie rób tego na własną rękę i nie korzystaj z usług amatorów! W Bling Factory wykonamy dla Ciebie wszystkie wyżej opisane zabiegi z gwarancją najwyższej skuteczności i bezpieczeństwa. Mamy najlepszych specjalistów, duże doświadczenie, środki i narzędzia najwyższej jakości oraz odpowiednie certyfikaty. Zapoznaj się z naszą ofertą!