Ceramic Pro to doskonała alternatywa dla wszystkich miłośników motoryzacji poszukujących pewnego zabezpieczenia najwyższej jakości.

Ceramic Pro to powłoka ceramiczna, dzięki której lakier Twojego samochodu będzie doskonale zabezpieczony przez lata. Jej działanie polega na silnym związaniu się z powierzchnią karoserii i chronieniu jej nawet przez 10 lat. Jest to o wiele lepsze i trwalsze rozwiązanie niż zwykła pasta lub wosk – można ją traktować jako pancerz Twojego samochodu. Jej skuteczność potwierdzają stosowne certyfikaty. Warto też wiedzieć, że w połączeniu z folią XPEL sprawia, że lakier jest praktycznie niezniszczalny. Taką folię nakładamy wtedy na elementy najbardziej narażone na uszkodzenia, takie jak: maska, zderzak czy lusterka, a pozostałą powierzchnię lakieru zabezpieczamy powłoką Ceramic Pro. Taki zestaw pozwala cieszyć się idealną ochroną lakieru jeszcze dłużej.

Jakie są korzyści z posiadania powłoki Ceramic Pro?

Powłoka Ceramic Pro ma szereg bardzo ważnych właściwości. Po pierwsze chroni lakier przed zarysowaniami, zabrudzeniami oraz silną chemią. Ponadto wspomaga samooczyszczenie się samochodu, gdyż do śliskiej powierzchni brud tak łatwo nie przylega. Oznacza to, że wizyty na myjni nie będą już tak częste, a jeśli się zdarzą, to wszelkie środki chemiczne przestaną być problemem – powłoka Ceramic Pro uodporni lakier na ich niszczycielskie skutki. Po drugie samochód będzie odporny na korozje i utlenianie oraz wysoką temperaturę, nawet do 750 stopni – auto z łatwością poradzi sobie z każdymi warunkami atmosferycznymi. Po trzecie lakier nabierze pięknej głębi koloru oraz niewyobrażalnego blasku. Ten osiągalny jest także dzięki renowacji lakieru i polerowaniu. Jest to zabieg, który należy do jednych z najbardziej spektakularnych. Po usunięcie uszkodzeń i polerowaniu samochodu jego lakier stanie się niesamowicie piękny i głęboki. Warto też wiedzieć, że przed położeniem powłoki Ceramic Pro korekta lakieru bywa konieczna. Efekt jest jednak oszałamiający. Po czwarte: wartość Twojego samochodu znacznie wzrośnie. Oznacza to, że inwestycja w powłokę Ceramic Pro zwróci się z nawiązką.

Co jest nie tak z lakierem w nowym samochodzie?

Warto wiedzieć, że nowe auta ze względów ekologicznych pokryte są lakierem wodnym, który jest bardzo podatny na uszkodzenia. Ponadto lakiery kupionych w salonie samochodów mają coraz cieńsze warstwy, a karoseria nowego auta nie jest niczym zabezpieczona. Stanowi to ogromny problem podczas codziennego używania samochodu, który systematycznie niszczy się i traci na wartości. Do tego dochodzi jeszcze silna chemia na myjniach oraz ptasie odchody, działające destrukcyjnie na samochodowy lakier. Jeżeli zależy Ci zatem na skutecznej ochronie i długotrwałym pięknym wyglądzie powłoka Ceramic Pro będzie dla Ciebie idealna.

W Bling Factory zrobimy to dobrze!

Jeśli jesteś zainteresowany powłoką Ceramic Pro w Twoim samochodzie lub innym wykorzystywanym pojeździe, serdecznie zapraszamy do naszej bogatej oferty autodetailingu przygotowanej zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Mamy kilka dostępnych wariantów i pakietów ochronnych w atrakcyjnych cenach.

W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą i fachową radą. Nasza firma nie boi się wyzwań, a ogrom wiedzy, jaką mogą poszczycić się profesjonaliści zasilający szeregi zagwarantuje wykonanie zadania na światowym poziomie. Sprawdź nasze realizacje TUTAJ.