Bling Factory powstało z mojej miłości do piękna motoryzacji. Wiem jaką przyjemność daje posiadanie auta, które codziennie wygląda jak gdyby przed minutą opuściło salon.

784

wypolerowanych aut

300 m2

powierzchnia studia

1211

zabezpieczeń lakieru

2278

zadowolonych klientów

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ ?

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług, od typowych zabiegów po rozwiązania dla najbardziej wymagających:

 • auto detailing w pełnym zakresie
 • profesjonalna renowacja lakieru
 • ceramiczne powłoki ochronne
 • Folie ochronne XPEL
 • wyciąganie wgnieceń metodą PDR
 • czyszczenie i impregnacja skór, pranie tapicerek
 • przygotowanie samochodu do sprzedaży, wystawy czy sesji zdjęciowych
 • lakierowanie pojazdów w najnowszej technologii lakierniczej
 • detailing łodzi oraz samolotów
 • usługa door-to-door – odbiór i odstawienie auta nowoczesną lawetą
 • usługi auto detailing’u u klienta

CO O NAS MÓWIĄ

 • Pasja musi być piękna – Chcę, by moje auta wyglądały wręcz sterylnie, dlatego w tej kwestii nie idę na kompromisy i nie ulegam żadnym półśrodkom, tylko korzystam z najnowszej technologii. Widzę po wyglądzie moich samochodów, jak prezentują się po nałożeniu warstwy ceramicznej, a jak wyglądały przed. I to nie jest jakaś przereklamowana historia w stylu: wlej preparat do silnika, to będziesz miał ileś koni więcej. To, jak osadza się brud na lakierze z ceramiką i bez, to dwie różne bajki. Dbam o wygląd samochodów, bo on cieszy też i innych. Nawet kiedy nie mam czasu nimi jeździć, to sama świadomość, że czekają na mnie w garażu w stanie „jak nowy”, daje mi już to poczucie satysfakcji z posiadania ich. A przy youngtimerach jest to też jakieś spełnienie naszych młodzieńczych marzeń, że 20–25 lat temu podziwialiśmy te auta na plakatach, a dzisiaj, po tylu latach od zakończenia ich produkcji, możemy je mieć właśnie w stanie, który na każdej wystawie wzbudzałby zachwyt. Chyba też i o to chodzi w całej tej pasji do samochodów.
  Rafał Tomasiak
  Nissan GT-R Nismo
 • Już sam wygląd Porsche 911 GT3 sprawia, że auto jest często fotografowane przez zapaleńców, odróżniających je od zwykłej 911-tki. Zdjęcia szybko trafiają do sieci na carspotting, więc nie muszę pamiętać gdzie zaparkowałem wóz :) – żartuje Darek Pindur z Giżycka. I dodaje już na poważnie: – Jeśli ktoś lubi swój samochód, może zafundować mu zabieg, który działa niczym SPA dla ciała. Kto nie próbował, ten nie wie, jakie możliwości daje nowa technologia zabezpieczeń lakieru stosowana przez Bling Factory. Owszem, położenie warstwy ceramicznej na lakier może nie jest tanie, ale opłaca się. Auto wygląda jakby było przygotowane na wystawę i jest bardziej wygodne w użytkowaniu – wystarczy szybkie mycie w myjni, krótka przejażdżka, hamowanie... i już. Jest jak nowe. Krople wody po myciu łączą się w kulki i staczają po lakierze nie pozostawiając żadnych smug czy plam. Mnie najbardziej jednak cieszy poziom wypielęgnowania wnętrza. Zaimpregnowane specjalnymi preparatami czyni je wiecznie młodym. Zawsze mam wrażenie, że wsiadam do nowego samochodu, który wyjechał prosto z salonu.
  Dariusz Pindur
  Porsche 911 GT3
 • We wnętrzu mojego auta musi być idealnie czysto, ponieważ więcej chyba czasu spędzam w nim, niż w domu. Mogę powiedzieć, że wręcz w nim mieszkam – przyznaje Piotr Dorosz, prezes Grupy Kapitałowej Wenglorz. W serwisie Ferrari już nie raz usłyszał, że to jedyny w Polsce model marki, który robi rocznie 70 tys. km. Dlatego jego wnętrze, zwłaszcza skóry, muszą być zabezpieczone właściwym środkiem, by wyglądały perfekcyjnie – dodaje. Dbam o auto, ale z racji długich tras i częstych wyjazdów służbowych, nie ma możliwości, by z zewnątrz zawsze wyglądało perfekcyjnie. Pomiędzy lakierem, a brudem zabezpieczone jest więc warstwą ceramiki, która sprawia, że po umyciu znów wygląda perfekcyjnie. Z kolei newralgiczne miejsca, jak przedni zderzak, mam oklejone folią ochronną. W Bling Factory cenię sobie dokładność, no i usługę door to door. Auto jest odbierane o umówionej porze i też o umówionej porze podstawiane pod firmę. Oszczędza mi to dużo czasu. A posprzątanie wnętrza zawsze zlecam przed dłuższym wyjazdem służbowym. Ten mój porządek, to też i mój styl życia. Muszę go mieć zarówno w halach produkcyjnych, w księgowości, w domu, jak i w samochodzie. Przekłada się to potem na porządne relacje z otaczającymi cię ludźmi.
  Piotr Dorosz
  Ferrari FF
Olsztyn, Lubelska 43i
+48 668 685 446
studio@blingfactory.pl

//]]>