O nas

Studio kosmetyki samochodowej Bling Factory – O nas

Bling Factory powstało z mojej miłości do piękna motoryzacji. Wiem jaką przyjemność daje posiadanie auta, które codziennie wygląda jak gdyby przed minutą opuściło salon.

podpis

Nasza firma nieustannie dąży do perfekcji i najwyższej jakości usług. Współpracujemy z najlepszymi firmami w branży auto detailing. Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę branżową oraz wprowadzamy nowoczesne techniki, dzięki którym nasza praca staje się coraz doskonalsza. Możemy pochwalić się stałą współpracą z najbardziej ekskluzywnymi salonami samochodowymi w Olsztynie m.in. Mercedes-Benz, Volvo, Audi, BMW czy Volkswagen. Dzięki temu klienci odbierając nowe auta maja możliwość zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczną bez obaw o gwarancję.

Zdajemy sobie sprawę, że wyjątkowe samochody wymagają bezkompromisowych rozwiązań. W naszym studio używamy tylko starannie wyselekcjonowanych kosmetyków oraz narzędzi. Daje nam to pewność, że użyte specyfiki są absolutnie bezpieczne dla wszystkich powierzchni. Jako jedyna firma w województwie warmińsko-mazurskim posiadamy licencję na aplikację ceramicznych powłok ochronnych Nanoshine Ceramic Pro®. Tym samym staliśmy się częścią elitarnej grupy najlepszy firm autodetailing’owych w Polsce, oferujących przełomowe rozwiązanie w dziedzinie ochrony lakieru – Ceramic Pro Strong 9H.

W 2015 roku zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem marki PolarJet, która jest producentem najlepszych maszyn do czyszczenia w technologii suchego lodu. Jako pierwsza firma z branży kosmetyki samochodowej w Polsce wprowadziliśmy to przełomowe rozwiązanie do naszej oferty.

Wiemy jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo samochodu podczas pobytu w naszym studio. Aby zagwarantować spokój, teren na którym działamy jest dobrze ogrodzony i zamknięty dla osób postronnych. Obiekt jest monitorowany oraz posiada ochronę fizyczną przez 24 godziny na dobę.  Dodatkowo nasza działalność jest w pełni ubezpieczona od wszelkich zdarzeń losowych.  Tak więc pozostawiając u nas auto, można spać spokojnie!

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług, od typowych zabiegów po rozwiązania dla najbardziej wymagających:

  • auto detailing w pełnym zakresie
  • profesjonalna renowacja lakieru
  • ceramiczne powłoki ochronne
  • wyciąganie wgnieceń metodą PDR
  • czyszczenie i impregnacja skór, pranie tapicerek
  • przygotowywanie samochodu do sprzedaży, wystawy czy sesji zdjęciowych
  • lakierowanie pojazdów w najnowszej technologii lakierniczej
  • detailing łodzi oraz samolotów
  • usługa door-to-door – odbiór i odstawienie auta nowoczesną lawetą
  • usługi auto detailing’u u klienta

Nasze usługi

Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą. Kochamy sprawiać, że samochody zniewalają swoim wyglądem.
To nasza największa motywacja!

oferta

Nasze projekty

To tylko niewielka część naszych projektów, demonstrująca jakość oraz kunszt naszej pracy.
Zobacz na co nas stać.

galeria