Ceramic Pro to doskonała alternatywa dla wszystkich miłośników motoryzacji poszukujących pewnego zabezpieczenia najwyższej jakości.

Ceramic Pro to doskonała alternatywa dla wszystkich miłośników motoryzacji poszukujących pewnego zabezpieczenia najwyższej jakości. Zastosowanie Ceramic pro gwarantuje wydobycie z lakieru głębi koloru oraz nadanie mu wysokiego połysku. Doskonale zabezpiecza prze chemią, szkodliwymi promieniami UV oraz wszelkimi niepożądanymi czynnikami atmosferycznymi. Najbardziej znaczącymi atutami dla klienta z wykorzystania Ceramic Pro pozostaje przede wszystkim jej długotrwałe utrzymanie się. Szacuje się, że powłoka spełni swoją funkcję nawet przed okres 24 miesięcy od jej nałożenia. Po drugie, Ceramic Pro charakteryzuje się znakomitą hydrofobością, przez co warstwa bez problemu zatrzymuje wodę i nie pozwala przedostać się na warstwę lakieru. Ponadto po jej zastosowaniu nasza karoseria wygląda świeżej. 

Jeśli interesuje Państwa zastosowanie usługi Ceramic Pro w samochodzie, lub innym wykorzystywanym pojeździe, serdecznie zapraszamy do naszej bogatej oferty autodetailingu przygotowanej zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. 

W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą i fachową radą. Nasza firma nie boi się wyzwań, a ogrom wiedzy, jaką mogą poszczycić się profesjonaliści zasilający szeregi zagwarantuje wykonanie zadania na światowym poziomie. 

Dowiedz się więcej >

Na skróty: Auto Spa Olsztyn Polerowanie auta Powłoki ceramiczne Renowacja skóry samochodowej

 

//]]>